#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бровари
Спорт
Київщина-суспільство

У Гоголеві на Броварщині з'явився новий спортмайданчик

22.05.2020 Руслан Семенець 0

ФОТО ІА "ПОГЛЯД"

22 травня 2020 року у селі Гоголів на Броварщині офіційно відкрили майданчик для Workout зі штучним газоном та тренажерним обладнанням.

Введення карантинних обмежень через загрозу захворювання коронавірусною інфекцією зруйнувало спортивні календарі та внесло свої корективи до розвитку спорту зокрема на теренах Київщини. Але розбудова спортивної інфраструктури в області в рамках програми «Київщина спортивна» у цьому непростому для всієї країни 2020 році триває. І вже маємо перші плоди, повідомляє Управління фізичної культури і спорту КОДА.

Фото з сайту Управління фізичної культури і спорту КОДА

Так, перша ластівка цього року — перший спортоб’єкт на Київщині сьогодні офіційно відкрито. Заступник голови Київської облдержадміністрації Євген Калінін та Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту мав за честь разом з місцевою владою й представниками громадськості відкрити в Гоголеві на Броварщині новозбудований спортивний об'єкт. Ним став майданчик для Workout зі штучним газоном та тренажерним обладнанням, що розташувався на території Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вулиці Київська, 167.

ФОТО ІА "ПОГЛЯД"

Спортоб'єкт є одним з 46 воркуат-майданчиків, які облаштовуються на території опорних закладів Київської області в рамках програми «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються майданчики за рахунок місцевого.

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: У селах Броварщини облаштують нові спортивні майданчики (ФОТО/ВІДЕО)

Фото інформаційної агенції "ПОГЛЯД" та управління фізичної культури і спорту КОДА