#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів
Пригоди
Кримінальні новини

У Фастові затримали грабіжника, якого тривалий час розшукували

02.12.2019 Александр Чернышенко 0

Вчора працівники патрульної поліції Фастова зупинили підозрілого пішохода, при перевірці документів якого виявилося, що чоловік перебуває у розшуку Києво-Святошинським відділком поліції.

Про це повідомили у поліції Київщини.

Розшукуваного затримали та передали колегам з поліції. 38-річний житель Сумської області ґрунтовно підозрюється у вчинені грабежу в Боярці: у 2018 році він відібрав у місцевого жителя телефон, гроші та банківські картки.

Грабіжник був раніше судимий за аналогічні злочини. Наразі його затримали в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Кримінальне провадження розслідується за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.

Злочинцю загрожує стягнення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 120 до 240 годин, або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк до 4 років. Подальшу долю зловмисника вирішить суд.