Новини
Фастів
Культура
Київщина-суспільство

У Фастові започатковано нову романтичну традицію


З нагоди Дня усіх закоханих у Фастові зародилась нова традиція: подружні пари, які хочуть відсвяткувати ювілей з дня одруження, обов’язково повинні сфотографуватися біля композиції «Обручка», розміщеної біля місцевого РАЦСу.

Така традиція у найромантичніше свято на планеті започаткована з легкої руки почесного громадянина Фастова Анатолія Гірченка, повідомляють у Фастівській міській раді.

«Молодята, котрі хочуть відсвяткувати золоте, діамантове, або й навіть червоне (100-річчя подружнього життя) весілля, обов’язково повинні сфотографуватися біля композиції «Обручка», що біля РАЦСу», – йдеться у повідомленні.

Ідею з радістю підтримали подружні пари міста, які разом прожили 50 та 60 років. Вони взяли участь в урочистій церемонії віншування пар-ювілярів, які відзначають золоте та діамантове весілля.

Саму святкову церемонію було проведено у міському РАЦСі. Не втративши почуття кохання за багато років спільного життя, чоловіки й дружини знову  стали на весільний рушник, станцювали родинний танок та під виклики «Гірко!» сором’язливо цілували один одного, а також смакували караваєм та отримували подарунки і вітання від голови громади Михайла Нетяжука.

Довідково:

Скульптурну композицію «Обручка» Фастову подарував архітектор Давід Брюнот – француз, який одружився на прекрасній фастівчанці.

Фото: Фастівська міська рада

Читайте також, що на Київщині найчастіше дарують коханим у 2021 році. Напередодні Дня всіх закоханих ІА “Погляд” дізнався, як цей день проводять на Київщині.

"Погляд" також повідомляв про незвичайну фотозону у Фастові. Там зі снігу місцеві зліпили величезного їжака.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.