Новини
Фастів
Здоров'я

У Фастові впровадять телемедицину


Фастівський міський центр первинної медичної допомоги потурбувався про впровадження у Фастові нової сфери надання медичних послуг - телемедицини.

Про це повідомили у Фастівській міській раді.

Телемедицина – це новий крок у діагностиці складних захворювань. За допомогою спеціального обладнання медичні працівники можуть провести консультації зі спеціалістами в онлайн-режимі, встановити вірний діагноз і призначити правильне лікування, надати якісну медичну допомогу пацієнтам з найвіддаленіших амбулаторій.

Для впровадження телемедицини в міському Центрі первинної медичної допомоги планується придбати два мобільних діагностичних комплекси з відповідним програмним забезпеченням та комплектуючими для установки в амбулаторіях № 1 та № 2. На даний час проводиться тендерна процедура із закупівлі необхідного обладнання.

Для довідки: телемедична платформа, яке буде використовуватись у Фастові, розгорнута компанією «Медстар Солюшенс» на базі захищеної інформаційно-телекомунікаційної системи РІМС «МЕДСТАР» у київському датацентрі ДЕ НОВО, має сертифікат відповідності КСЗІ, забезпечує роботу більш ніж 4000 лікарів в 200 лікувальних установах усіх рівнів, технологічно пристосована для забезпечення значних навантажень одночасного користування десятками тисяч лікарів і пацієнтів.