Новини
Фастів

У Фастові розробляють брендбук міста: роботи на завершальному етапі

18.12.2019 Александр Чернышенко 0

Створення бренду Фастова (логотипу та системи візуальної ідентифікації міста) проводять на виконання заходів плану місцевого економічного розвитку міста, який був затверджений в травні 2019 року сесію міської ради.

Про це на апаратній нараді у місті повідомила головний спеціаліст управління економіки та міжнародного співробітництва міської ради Тетяна Вишнякова. 

Виконавець робіт, з яким укладено відповідний договір, виконав цілий ряд робіт, а саме:

  • розроблений логотип міста Фастова (графічний знак) в електронному вигляді з розробкою кольорової гами та шрифтовою гарнітурою;
  • розроблена рекламно-іміджева продукція (фірмовий стиль), здійснена адаптація фірмового стилю під рекламну продукцію.
  • розроблена зовнішня реклама та поліграфічна продукція: рекламний постер міста, рекламний білборд міста, рекламний брендмауер, сітілайт з рекламою міста, рекламну брошуру, шаблон  бланку А4.
  • розроблена сувенірна брендована продукція: поштовий конверт, сувенірний пакет паперовий (шаблон) + пакет «банан» (одно та двокольоровий), сувенірна наклейка, брендована футболка, світшот (світер загальний), брендована кепка, значок з логотипом міста, прапор з новою символікою, ручка, фірмова папка для презентаційних матеріалів.

Нова символіка Фастова буде також присутня в навігації по місту (в’їздні знаки - дорожні вказівники, тощо).

Окрім того проведена стилізація існуючого сайту міста, офіційних сторінок у соціальних мережах (Facebook, Instagram, Telegram).

Також був розроблений чорновий варіант інструкції з використання бренбуку, який  надали на розгляд наглядовому оргкомітету.

Згідно даних сайту «Prozorro», фастівським міськвиконкомом був укладений договір з виконавцем робіт – ФОП Гладкою Юлією Сергіївною на суму 100 тисяч грн.

На думку розробників, після реалізації розробки логотипу та бренбуку місто підвищить рівень «впізнаваності» Фастова, створить умови для підвищення припливу  інвестицій та збільшення туристів.