Новини
Фастів

У фастівській школі № 10 до кінця року облаштують сенсорну кімнату


Для дітей з особливими освітніми потребами, які не завжди можуть повноцінно перебувати на уроках тривалістю 45 хв, у школі створюється сенсорна-тренажерна зала, або сенсорна кімната.

Про це повідомили на апаратній нараді у місті.

Сенсорна кімната  - це середовище, яке сприяє розвитку всіх органів чуття дитини. Це маленький рай, де все звучить, дзюрчить, бавить, ненав’язливо змушує забути про страхи, заспокоює, а якщо потрібно – спонукає до діяльності.

Заняття в сенсорній кімнаті спрямовані на вирішення трьох завдань: релаксації, активізації та розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Кімнату облаштовують за кошти міського бюджету: на суму 341 268 грн проведені ремонтні роботи та закуплене приладдя для сенсорної кімнати. На капітальний ремонт пішло 249 135 грн, та на закупівлю приладдя – 92 133 грн. На даний час завершується капітальний ремонт приміщення, проведена заміна вікон, облаштовані підвісні стелі, здійснено монтаж світильників, підлогу покрили ламінатом, стіни оббили гіпсокартоном.

З обладнання для дітей придбали соляну лампу, світильник «Зоряне небо», дитячий балансир, обіймально-стискаюча машина Сквізер, м’який мат для вправ та відпочинку, пісочниця з підсвіткою, світлова панель «Нескінченний колодязь», тактильний комплект модулів на підлогу, модуль «Пелюстка», сухий басейн з кульками то інше приладдя.

Роботи з облаштування сенсорної кімнати планують завершити до кінця цього року.

Тож діти, яки навчаються у фастівському навчально-виховному комплексі № 10, будуть отримувати повноцінну реабілітаційну допомогу та користь від сенсорної кімнати.

Нагадаємо, проєкт «Сенсорно-тренажерна зала для дітей» у фастівській школі-гімназії № 10» став одним із проєктів-переможців минулорічного міського конкурсу Бюджету участі, про що інформував раніше «Погляд».