Новини Київської області
Події

У Фастівщині та Обухівщині відкрили ще дві поліцейські станції

Поліцейські офіцери громади нестимуть службу у Чабанівській у Феодосіївській територіальних громадах.

У Фастівщині та Обухівщині відкрили ще дві поліцейські станції - зображення
Фото: Нацполіція

26 січня у селі Ходосівка та селищі Чабани урочисто відкрили поліцейські станції. Поліцейські офіцери громади, які стоятимуть на сторожі спокою мешканців тергромад, завершили спеціальне навчання, отримали відповідні сертифікати, помпові рушниці та ключі від службових автомобілів. Про це повідомила пресслужба Національної поліції.

Начальник Головного управління поліції Київщини Андрій Нєбитов, присутній на відкритті, вручив головам територіальних громад листи-подяки та щиро подякував за співпрацю. 

"Безпека є неодмінною складовою комфортного життя, а робота поліцейського офіцера громади полягає саме у створенні безпечного середовища на території обслуговування. А довіра громади – запорука успішного виконання службових обов’язків поліцейським офіцером", – наголосив він.

В Нацполіції нагадали: головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

У Фастівщині та Обухівщині відкрили ще дві поліцейські станції - зображення
У Фастівщині та Обухівщині відкрили ще дві поліцейські станції - 1 - зображення
У Фастівщині та Обухівщині відкрили ще дві поліцейські станції - 2 - зображення
У Фастівщині та Обухівщині відкрили ще дві поліцейські станції - 3 - зображення
Фото: Нацполіція

Тож забезпечувати порядок на території сіл Іванковичі, Рославичі, Гвоздів, Круглик, Кременище, Ходосівка, Хотів та Лісники буде поліцейський офіцер Феодосіївської територіальної громади, старший лейтенант поліції Ростислав Поліщук-Музика. А на службу до Чабанівської територіальної громади заступив старший лейтенант поліції  Олексій Куделя, який обслуговуватиме селище Чабани та село Новосілки. 

Нагадаємо, на Київщині вже відкрили 54 поліцейські станції. На сьогодні на території пристоличного регіону несуть службу 87 поліцейських офіцерів, які готові надавати допомогу жителям.

Раніше на Бориспільщині запрацювала ще одна поліцейська станція. Офіцер громади цілодобово забезпечуватиме безпеку та порядок, підвищуючи довіру населення.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.