Бориспіль
Події

На Бориспільщині запрацювала ще одна поліцейська станція

Офіцер громади цілодобово забезпечуватиме безпеку та порядок, підвищуючи довіру населення.

На Бориспільщині запрацювала ще одна поліцейська станція - зображення
Фото: Facebook

Відтепер в Пристоличній територіальній громаді на службу заступатиме поліцейський офіцер громади, який отримав сертифікат про завершення навчання, помпову рушницю та ключі від службового авто, повідомляє пресслужба поліції Бориспільського району на фейсбук-сторінці.

"29 грудня запрацювала чергова поліцейська станція у Пристоличній територіальній громаді… Капітан поліції Віталій Коновалюк стоятиме на варті та обслуговуватиме вісім населених пунктів: с. Щасливе, с. Проліски, с. Дударків, с. Велика Олександрівка, с. Мала Олександрівка, с. Безуглівка, с. Займище та с. Чубинське. Саме в селі Щасливе знаходиться поліцейська станція за адресою: вул. Фестивальна, 39", – йдеться у дописі.

Коновалюк наголосив на тому, що головним обов’язком поліцейського офіцера громади є профілактика злочинності, запобігання та протидія домашньому насильству, а також вчиненню майнових злочинів та здійснення профілактичних заходів для протидії наркозлочинності.

На Бориспільщині запрацювала ще одна поліцейська станція - зображення

Зазначається, що головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, забезпечувати порядок на своїй території.

Нагадаємо, поліцейську станцію відкрили також в Українці. У штаті працюють дільничні, наряди патрульних і представники державної служби охорони.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.