Новини Київської області
Суспільство

Безпека громад: на Київщині вже відкрили 54 поліцейські станції

На сьогодні на території пристоличного регіону несуть службу 87 поліцейських офіцерів, які готові надавати допомогу жителям.

Безпека громад: на Київщині вже відкрили 54 поліцейські станції - зображення

Про це розповів голова поліції Київщини Андрій Нєбитов, повідомляє портал МК.

Тож, окрім зазначених 54 поліцейських станцій, на Київщині також відкрили два центри безпеки – у Студениківській та Дмитрівській громадах.

Загалом, за словами Нєбитова, у територіальних громадах області вже працюють 87 поліцейських офіцерів, втім, очевидно, існує певний дефіцит кадрів.

Аби розв'язати цю проблему, у віддалених точках або густонаселених пунктах відкриваються додаткові станції, щоб усі нагальні питання можна було вирішувати на місцях.

"Філософія у тому, щоб наблизити поліцію до людей для зручного та комфортного користування поліцейськими послугами", – резюмував голова поліції.

Нагадаємо, раніше на Бориспільщині запрацювала ще одна поліцейська станція. Офіцер громади цілодобово забезпечуватиме безпеку та порядок, підвищуючи довіру населення.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.