Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

У Димері не переводяться наркотики


Співробітники Вишгородського відділу поліції знову вилучили наркотичні речовини під час відпрацювання у селищі

Це вже не перший випадок, коли поліцейські Вишгородщини знаходять наркотики у жителів селища Димера. 12 грудня «Погляд» повідомляв, що поліцейські виявили у 22-річного місцевого жителя речовини, схожі на канабіс і амфетамін, а на додачу використані медичні шприци.

Учора, 26 грудня, правоохоронцям довелося «познайомитися» ще з одним зберігачем дурману. Виявили його працівники сектору кримінальної поліції за підозрілою поведінкою під час відпрацювання у Димері 35-річний чоловік, помітивши правоохоронців, занервував. Поліцейські вирішили дізнатись причину підозрілої поведінки.

І от –  під час поверхневого огляду зайшли у нього суху подрібнену речовину рослинного походження зеленого кольору, зовні схожу на канабіс, яку чоловік тримав у металевій банці.

«Для документування на місце була викликана слідчо-оперативна група. Речовину вилучено та направлено на відповідну експертизу. За цим фактам відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів)», повідомляє Вишгородський відділ поліції.

Також поліцейські інформують, що протягом грудня на Вишгородщині уже порушено шість кримінальних проваджень щодо незаконного зберігання наркотичних речовин.

Фото Вишгородського відділу поліції