У Чорнобильській зоні відчуження за добу спалахнуло відразу дві пожежі
Одна пожежа сталася у лісі, інша ж у покинутому місті – Прип’яті.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/15_chornobyl2-2000x1500.jpg)
Як повідомляють у ДСНС, повідомлення про задимлення в одному із лісових кварталів Корогодського лісництва ДСП «Північна пуща» надійшло опівдні 14 червня.
На місце виклику відразу виїхали чергові караули, а також працівники лісових пожежних станцій. Горіла лісова підстилка на площі 1 га, тож аби повністю ліквідувати пожежу знадобилося більше двох годин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/15_chornobyl.jpg)
Лише через годину після першого повідомлення про загорання у лісі, надійшло друге – цього разу пожежа була в місті Прип’ять, горів трав’яний настил. Рятувальником оперативно вдалося приборкати вогняну стихію.
Причини обох пожеж наразі встановлюються.