Обухів
Екологія

На Обухівщині поліція розслідує забруднення річки Стугни

У річці були виявлені викиди пічних матеріалів, відкрито кримінальне провадження.

На Обухівщині поліція розслідує забруднення річки Стугни - зображення
Фото: Facebook

Як повідомили у пресслужбі Обухівського районного управління поліції, до правоохоронців звернувся один з членів комісії по контролю за використанням та охороною земель, лісів, надр та водоймищ Обухівського району.

Зазначається, що було зафіксовано факт забруднення річки Стугни викидами пічних матеріалів. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про порушення правил екологічної безпеки.

Окрім цього, слідчі Обухівщини скерували відповідні запити до Обухівської районної державної адміністрації та басейного управління водних ресурсів середнього Дніпра щодо надання відповідних документів, які підтверджують факти здійснення викидів пічних матеріалів, які стікають у річку.

Також проводяться заходи з встановлення особи, якій належить металева труба під ґрунтовим покривом, яка розташована неподалік піщаного кар’єру, через яку у річку потрапляють небезпечні речовини, а також підстави здійснення цих викидів.

Як повідомлялося раніше, в озері Кирилівське, що у Києві, невідомі злили небезпечні відходи. Небайдужі мешканці уже помітили пляму, яка розійшлася на все водоймище.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.