Новини Київської області
Бровари

У Броварах завершився чемпіонат та Кубок України з вільної боротьби

Початок зими ефектно відзначили борці вільного стилю з усієї України, випробувавши свої сили, позмагалися за медалі та влаштували справжнє шоу для шанувальників боротьби. В Броварах завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та Кубок України серед жінок, "Погляд" анонсував ці змагання. Чоловіча команда Київщини посіла перше місце у загальнокомандному заліку, здобувши чемпіонський титул. Срібними призерами стали Валерій Андрійцев (97 кг), Владлен Опанасенко (57 кг), Владислав Кім (65 кг), Денис Павлов (74 кг) та Богдан Попков (92 кг). Бронзу змагань здобули Валентин Суслов (61 кг), Андрій Стоянов (61 кг) та Максим Коржан (70 кг). Серед жінок за Кубок України від Київської області боролися всього дві спортсменки, але обидві з медалями - повідомив тренер юнацької збірної України з вільної боротьби, броварчанин Олександр Кутаков. У ваговій категорії 53 кг бронзову нагороду виборола Лілія Маланчук, а в 65 кг третьою стала Анна Мазуркевич. Управління фізичної культури і спорту КОДА