У Броварах відкрився приватний музей зброї
Мешканці та гості Броварів можуть відвідати музей у якому представленні старовинні зразки зрої та обладунки воїнів чи не з усього світу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/121703639_3362804903811082_986961414401732668_n.jpg)
Про відкриття експозиції на своїй сторінці повідомив муфтій Духовного управління мусульман України «УММА» Саїд Ісмагілов.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/121829093_3362804437144462_7303322254661701457_n.jpg)
Серед експонатів є декілька клинків з надписами арабськими літерами, але поки ще не встановленої мови, оскільки арабські літери у середньовіччі використовувало багато народів, аж до волинських татар.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/121789250_3362805200477719_5946780117893300006_n.jpg)
На виставці представлені не лише стенди з європейськими зразками зброї, зокрема і України. Є також експонати з Індостану, Японії, Китаю, афріканська, полінезійська та американська зброя доколумбової доби.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/121745551_3362804750477764_9152971821218885660_n.jpg)
«Мене особливо зацікавила зброя половців, ординців та кримських татар. Ну а самим шокуючим предметом експозиції є полінезійський кінжал зроблений з берцової кістки людини», - поділився враженнями Саїд Ісмагілов.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/121784522_3362804690477770_865441404458732442_n.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв про те, що на Вишгородщині 110 років тому прикрашали посуд друкованими картинками.