У Броварах відбулася відеоконференція з китайськими лікарями щодо попередження та лікування COVID-19
30 березня, у Броварах відбулася українсько-китайська відеоконференція з питань попередження та лікування COVID-19.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/91118998_516654939246205_551825979534737408_n.jpg)
У залі засідань виконавчого комітету Броварської міської ради відбулася відеоконференція з провідними лікарями міста Чжаньцзян (місто-побратим Броварів з 2013 року) та філії лікарні Гуандунського медичного університету (Китайська Народна Республіка) щодо попередження та лікування COVID-19, повідомляє сторінка Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/91072976_516654732579559_3129985407261868032_n.jpg)
У роботі конференції взяли участь Броварський міський голова Ігор Сапожко, віце-мер міста Чжаньцзян Цін Цуй, керівники та співробітники закладів охорони здоров’я Броварів та Гуандунського медичного університету.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/91101085_516654822579550_7571048403837124608_n.jpg)
Під час двогодинної відео конференції лікарі з Китаю ділилися досвідом у подоланні інфекції COVID-19 та у режимі "питання-відповідь" надавали практичні поради українським колегам.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/91080445_516654859246213_8052530296601444352_n.jpg)
Фото: Броварська міська рада