У Броварах сталася ДТП: постраждала вагітна жінка
6 травня 2020 року, у місті Бровари сталася дорожньо-транспортна пригода з постраждалою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-06_19-09-26.jpg)
Як повідомили "ПОГЛЯДу" в Броварському відділі поліції, о 14:30 водій С., 1989 року народження, керуючи автомобілем "MERCEDES Sprinter" рухаючись по вулиці Київська, біля будинку №119 зупинився на світлофорі та перед початком руху не впевнившись в безпечності руху здійснив зіткнення з автомобілем "TOYOTA Corolla", якою керувала громадянка М., котрий стояв попереду.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-06_19-09-27.jpg)
В результаті ДТП пасажирку автомобіля TOYOTA, 1985 р.н., було госпіталізовано, остання перебуває на сьомому місяці вагітності.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-06_19-09-25.jpg)
Фото надані "ПОГЛЯДу" Броварським відділом поліції