Новини
Новини Київської області
Бровари
Київщина-суспільство
Вибори

У Броварах депутатів міськради та голову ОТГ обиратимуть 17 січня 2021 року - ТВК


23 листопада 2020 року у Броварах відбулося засідання нового складу територіально-виборчої комісії (ТВК).

Фото - ІА "Погляд"

Головним питанням було визначення дати повторних виборів депутатів Броварської міськради та броварського міського голови.

Броварська міська територіальна виборча комісія постановила:
1. Призначити повторні вибори депутатів Броварської міської ради та броварського міського голови на останню неділю шістдесятиденного строку з дня прийняття рішення про їх призначення - 17 січня 2021 року.
2. Оголосити початок виборчого процесу повторних виборів з 28 листопада 2020 року.
3. Копію постанови надіслати Броварській міській раді Броварського району Київської області, відділу ведення Державного реєстру виборців Броварської міської ради.
4. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів Броварської міської ТВК, на офіційному сайті Броварської міськради для загального ознайомлення та надіслати до центральної виборчої комісії (ЦВК).

Раніше "Погляд" писав, що у Броварах будуть перевибори. Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав Броварську ТВК повторно провести вибори голови і депутатів Броварської об’єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, що причиною перевиборів у Броварах стали пронумеровані бюлетені, що дає можливість встановити, який конкретно виборець за кого віддав свій голос.