#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Бровари
Економіка

У Броварах цьогоріч майже вдвічі подорожчає харчування дітей у дитсадках

19.01.2022
Вартість харчування дітей в освітніх закладах переглядають щороку. Загалом на сьогодні ціни на харчування у садочках піднялися в середньому на 55%, якщо порівняти з минулим роком.

У Броварах цьогоріч майже вдвічі подорожчає харчування дітей у дитсадках - зображення
Фото: pixabay

Як свідчить рішення виконкому Броварської міської ради від 18 січня, для батьків, чиї діти відвідують садочки на території громади, триразове харчування подорожчає більше ніж у половину.

Видання Трибуна пише, що у ясельній групі вартість харчування становитиме 61,14 грн, тоді як минулого року батьки платили 32,39 грн.

За харчування у садовій групі батькам доведеться платити по 80,24 грн, що майже у половину більше, аніж торік – 48,44 грн.

А вартість харчування дошкільнят у санаторних групах, як і в садовій, складатиме 80,24 грн. Минулого року батьки платили по 40,32 грн.

Варто нагадати, що батьки сплачуватимуть лише 60% вартості харчування дітей в ясельних і садових групах, а в санаторних групах різних профілів – 40% від вартості.

Крім того, на 50% зменшили плату для батьків, у сім'ях яких троє і  більше дітей віком до 18 років. Для них плата за перебування у комунальних закладах дошкільної освіти  у  ясельній та садовій групах встановлюється у розмірі  30%, а в санаторній групі  у розмірі 20%  від вартості харчування на день.

Нагадаємо, в Гатному з'явиться новий садочок на 280 місць. Садочок зводять у рамках "Великого будівництва", а загалом упродовж року в регіоні планують створити 700 додаткових місць для дошкільнят шляхом відкриття нових дитячих садочків.

Між тим, вже за кілька місяців в Ірпені відкриють дошкільний навчальний заклад, розрахований на 375 місць. Будівництво дитсадка розпочалося у квітні 2021 року, а наразі завершуються внутрішньо-оздоблювальні роботи.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.