Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Здоров'я

У Борисполі запрацює комунальна стоматологія


Відповідно до Закону «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», стоматологія винесена в «червону зону» і ніякої державної підтримки не матиме. Враховуючи загальне матеріальне становище людей, значна частина населення не зможе оплачувати стоматологічну допомогу. 

Тому у Борисполі на засіданні виконавчого комітету, 9 грудня було вирішено  зареєструвати комунальне некомерційне підприємство «Бориспільський стоматологічний центр».

Комунальна стоматологія буде знаходитися на старому місці, за адресою Київський Шлях, 24.

У коментарі газеті "Вісті" заступник міського голови Людмила Пасенко зазначила, що програма розвитку, на яку планується виділити майже 15 млн грн, передбачає капітальний ремонт приміщення (будівельні роботи, благоустрій, пожежна сигналізація, комп’ютеризація, закупівля обладнання). Нині очікують на експертний звіт.

Також закладаються кошти на відшкодування вартості комунальних послуг (320 тис. грн) — згідно із законом ці витрати лягають на засновника підприємства. Також передбачено 500 тис. грн для відшкодування витрат на стоматологічні послуги пільговим категоріям.