Бориспіль

У Борисполі відбувся тенісний марафон 2018

Фінальним акордом тенісного марафону м. Бориспіль у поточному році став розіграш осіннього Кубку міста серед юнаків та чоловіків у 2-х вікових групах. Кілька днів тому змагання відбулись на тенісних кортах Бориспільської ДЮСШ в яких взяло участь 22 любителя цього динамічного та видовищного виду спорту. А переможцями у своїх вікових групах стали: серед юнаків у віці до 18 років: Юрій Сакал, Володимир Харченко та Богдан Росновський. У чоловіків віком від 18 до 60 років місця з першого по третє посіли ветерани тенісу нашого міста Андрій Медведев, Володимир Письменний та Едуард Берестюк. У віковій групі чоловіків віком від 60 років та старших першенствували Геннадій Сторожик, Григорій Панченко та Хоменко Юрій. Це те, що стосується ігор в одиночному розряді. У парному чоловічому розряді, де змагалось 4 пари учасників змагань перемогу святкували вже знайомі нам за виступам в одиночному розряді Геннадій Сторожик та Григорій Панченко. Переможці та призери заходу нагороджені медалями, грамотами та кубками. Організатором ігор традиційно був Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення. заступник директора Кубов В.І.