Бориспіль
Культура

У Борисполі відкрили виставку про жінок-вчених

Експозиція "Наука – це вона" відкрита до 14 лютого.

У Борисполі відкрили виставку про жінок-вчених - зображення

Пресслужба аеропорту Бориспіль повідомила, що благодійна освітня ініціатива STEM is FEM за підтримки ЮНІСЕФ та ООН 2Жінки в Україні" відкрила на території летовища виставку, присвячену здобуткам видатних українок, які займалися наукою.

Художня експозиція складається з 12 стилізованих портретів та есе-розповідей про видатних українських жінок-вчених, в тому числі йдеться про вчених, без яких сучасної авіації просто не існувало б.

"Ми дуже раді, що Міжнародний аеропорт Бориспіль також став частиною міжнародного освітнього проєкту STEM is FEM, головна місія якого – боротьба з гендерними упередженнями в технічній сфері і популяризація наукових та технологічних спеціальностей серед українських старшокласниць. Аеропорт Бориспіль – не тільки підприємство, де велика кількість інженерно-технічних працівників – жінки, це ще й публічне місце, де різні люди матимуть змогу побачити цю унікальну виставку", – начальник аеровокзального комплексу ДП "Міжнародний аеропорт Бориспіль" Андрій Тарасенко.

Побачити виставку можуть пасажири, які відлітають міжнародними рейсами. Триватиме вона до 14 лютого включно.

У Борисполі відкрили виставку про жінок-вчених - зображення
У Борисполі відкрили виставку про жінок-вчених - 1 - зображення
У Борисполі відкрили виставку про жінок-вчених - 2 - зображення
У Борисполі відкрили виставку про жінок-вчених - 3 - зображення
У Борисполі відкрили виставку про жінок-вчених - 4 - зображення

Раніше в аеропорту Бориспіль відкрили виставку українських та світових фотографів. Головна тема експозиції – безбар’єрність та різноманіття.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.