Бориспіль
Події

У Борисполі за понад 136 мільйонів збудують нове пологове та лікувальне відділення

Нові відділення планують відкрити у Бориспільській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування.

У Борисполі за понад 136 мільйонів збудують нове пологове та лікувальне відділення - зображення
Фото: pixabay

Дані з сайту електронної системи публічних закупівель ProZorro свідчать про те, що в Борисполі за адресою провул. Котляревського, 1г, 1д вже цього року почнуть будівництво двох відділень – пологового та лікувального для КНП “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”.

Київська ОДА замовила проведення відповідних будівельних робіт в  ТОВ “І.Б.К. Девелопмент”. Підрядник отримає 136,33 млн гривень за підготовчі та загальнобудівельні роботи, облаштування внутрішнього спорядження, систем електропостачання, водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, кондиціювання, холодопостачання, блискавкозахисту, пожежної сигналізації, встановлення ліфтів та проведення благоустрою території.

Також компанія має придбати та встановити устаткування. Термін виконання робіт – кінець 2022 року.

Зауважимо, що 28 січня 2022 року Департамент регіонального розвитку КОДА вже уклав з ТОВ “І.Б.К. Девелопмент” договір на будівництво.

Раніше повідомлялося, що лікарні Київщини минулого року отримали нове обладнання на понад 41 мільйон гривень. Медзаклади оснастили дефібриляторами, аналізаторами сечі, моніторами пацієнтів, функціональними електричними медичними ліжками, рентген-апаратами, кріогенними газифікаторами та кисневими станціями.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.