У Білій Церкві затримали грабіжника-невдаху
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79879040_1518993458267709_6042373439002509312_o.jpg)
Вчора близько 16-ї години поліцейські Білої Церкви отримали виклик "грабіж" по вулиці Томилівська. Як розповіла заявниця, невідомий чоловік намагався вирвати з її рук сумку та побіг в бік лісосмуги.
Про це повідомили у патрульній поліції Білої Церкви.
Жінка описала поліції грабіжника. Обстеживши прилеглу територію, поліцейські помітили по вулиці Митрофанова чоловіка, який підпадав під прикмети, названі постраждалою.
32-річного білоцерківця затримали, а на місце події викликали слідчого.