#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Біла Церква

У Білій Церкві перейменують низку вулиць

15.11.2021 4

Вулицям, названим на честь радянських діячів, можуть присвоїти імена видатних осіб, які вплинули на розвиток  Білої Церкви.

Як повідомили у пресслужбі Білоцерківської міської ради, нещодавно у місті збиралася спеціальна комісія з найменувань та перейменування назв вулиць, провулків, площ, скверів та споруд.

Під час засідання комісії було підняте питання зміни назв низки вулиць в рамках декомунізації – деякі з них носять імена військових діячів часів радянської окупації, героїв радянських міфів, російських письменників тощо.

Зазначається, що більшість з цих постатей не мають жодного відношення до Білої Церкви та України загалом. В той таки час, є багато історичних осіб та подій, які мали значний вплив на здобуття, відновлення та збереження незалежності України, розвиток Білої Церкви, селища та сіл громади.

За підсумками засідання комісії, було ухвалене рішення продовжити розгляд питання перейменування і залучити до процесу істориків. Окрім цього, буде враховано пропозиції жителів громади.

Нагадаємо, раніше розглядалося питання про перейменування вулиць Пушкінської та Ватутіна в Ірпені. Два місяці місцева влада збирала зауваження і пропозиції від містян. Тепер провели спеціальну комісію. Як готуються назвати вулиці – дивіться у сюжеті.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Приірпіння, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.