Новини
Біла Церква
Спорт
Різне

У Білій Церкві нагородили призера ХІХ зимових Дефлімпійських ігор Павла Мандзюка


Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий вручив спортсмену нагрудний знак «Відзнака міського голови».

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Нагадаємо, білоцерківець Павло Мандзюк у грудні 2019 року виборов срібну медаль у класичному спринті 1200 метрів на ХІХ зимових Дефлімпійських іграх, що відбулися  в Італії, про що інформував раніше «Погляд».

Крім того, Павло є призером ХVІІІ зимових Дефлімпійських ігор  у м. Ханти-Мансійську у 2015 році, де здобув 2 місце в спринті вільним стилем та естафеті 3х10 км, а також виборов 3 місце у скіатлоні 10+10. Також він є срібним призером чемпіонату світу (м. Уват 2013 року) та триразовим чемпіоном України 2016 року.

За високі спортивні досягнення у 2015 році Павло був нагороджений Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Для довідки:

Павло Мандзюк (1989 р.н.) - заслужений майстр спорту України з лижних гонок, випускник комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр», член дефлімпійської збірної команди України, представник Київського регіонального центру «Інваспорт». Павло є підопічним заслуженого тренера України - Галини Бекетової.

Дефлімпійські ігри (іноді Сурдлімпійські ігри) — санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують.

Фото - Білоцерківська міська рада.