У Білій Церкві хворий викрав з лікарні медичне обладнання
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/dsokrad1.jpeg)
Чоловік, який перебував на стаціонарному лікуванні у Білій Церкві, розбив шибку вікна та проник у закрите приміщення закладу, звідки викрав дві валізи з медичним обладнанням.
Про це повідомили у поліції Київщини.
Поліція отримала повідомлення від персоналу лікарні про те, один з пацієнтів влаштував сварку.
Коли за вказаною адресою першими прибув наряд поліції охорони, з’ясувалось, що цей хворий розбив шибку вікна на першому поверсі лікарні та проник в середину кабінету, звідки викрав обладнання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/dsokrad2-1.jpeg)
Працівники поліції охорони затримали крадія. Ним виявився 32-річний житель Борисполя, який вже мав проблеми із законом.
На подвір’ї лікарні поліцейські знайшли викрадені чемодани з бронхоскопічним обладнанням.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/dsokrad3.jpeg)
На місце події прибула слідчо-оперативна група Білоцерківського відділу поліції для документування злочину. За фактом крадіжки відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України.