Новини
Новини світу
За кордоном

У Берліні стартувала конференція відновлення України

Результатом конференції мають стати ґрунтовні розрахунки, як крок за кроком повинна відновлюватись Україна. Не лише потім, але й зараз.

У Берліні стартувала конференція відновлення України - зображення

25 жовтня в Берліні стартувала конференція відновлення України. Як повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, ініційована вона була канцлером Німеччини Олафом Шольцем.

"Запропонували партнерам започаткувати Financial coordination platform and meetings під співголовуванням США, Єврокомісії та України. Мета цих зустрічей – координація допомоги Україні, визначення напрямків для першочергового й довгострокового відновлення, а також джерел їх фінансування. Маємо врешті знайти рішення, як ефективно використати заморожені російські активи на відбудову України.

Крім того, такі зустрічі дадуть можливість напрацювати принципи, які стануть універсальними для відбудови будь-якої країни, що зазнала агресії. Та сформувати навколо Плану відновлення України план економічного посилення ЄС", –

прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

У Берліні стартувала конференція відновлення України - зображення

Також повідомляється, що результатом конференції мають стати ґрунтовні розрахунки, як крок за кроком повинна відновлюватись Україна. Не лише потім, але й зараз.

Нагадаємо, днями стало відомо, що наступного року Україна отримає 18 мільярдів євро від ЄС. Крім цього, раніше була узгоджена макрофінансова допомога для України в розмірі 9 млрд євро, яка буде частково виділена до кінця цього року.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.