У аеропорту «Бориспіль» відкрилася виставка «Сила підпису»
Там можна побачити зразки підпису відомих особистостей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117581291_3483016318383569_2933920699997991604_o.jpg)
Виставка знаходиться в зоні вильоту міжнародних рейсів терміналу D та складається з чотирьох тематичних зон.
Про це повідомили в Міжнародному аеропорту "Бориспіль".
В першій зоні гості потрапляють до бібліотеки з величезними книгами, кожна з яких розповідає про найважливіші документи в історії людства та долі тих, хто їх підписав.
Друга зона розповідає історію України — від барокового підпису гетьмана на конституції Пилипа Орлика до підписання Акта проголошення незалежності в серпні 1991 року.
В третій тематичній зоні на гостей чекають історії підписів видатних художників, розповіді криміналістів-почеркознавців про те, хто, як і навіщо підробляє підписи Також тут можна дізнатися про підписи, яким немає ціни, тому що вони врятували тисячі життів.
Четверта зона розповідає про цифрові підписи та способи біометричної ідентифікації людини.
В аеропорту зазначили, що організатори виставки подбали про безпеку гостей. Окрім вже звичних правил роботи (вхід у масках, дезінфекція інтерактивних елементів та інших поверхонь), встановлені сенсорні дезінфектори та бактерицидний рециркулятор повітря, що працює у присутності людини без шкоди для її здоров’я.
Насолодитись виставкою можуть пасажири з квитками на міжнародні рейси з терміналу D. Працює щоденно з 07:00 до 23:00.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117628122_3483012898383911_7991424565056305913_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117661490_3483012525050615_748393109105132100_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117754129_3483014865050381_38778106296418512_o.jpg)
Раніше "Погляд" писав, що в аеропорту «Бориспіль» почали приймати цифрові версії паспорту.