Новини
Вишгород
Суспільство
Культура

#тихаакція у Вишгороді: ангелики у пам'ять про героїв Небесної Сотні


Учні гімназії «Інтелект» та вихованці Центру художньої творчості «Дивосвіт» долучились до акції  «Ангели пам’яті».

Фото з Фейсбук-сторінки гімназії "Інтелект"

З 19 по 21 лютого в Україні та світі відбувається тиха акція «Ангели пам’яті», спрямована на вшанування Героїв Небесної Сотні, які полягли під час Революції Гідності. Пам’ятні  трагічні для України події відбулися сім років тому, а біль і досі не вщухає.

Фото з Фейсбук-сторінки гімназії "Інтелект"

«Учні НВК «Гімназія «Інтелект»-ЗОШ І ступеня» також вирішили виготовити паперових ангелів й поставили їх на підвіконня свого навчального закладу, біля пам’ятних знаків у нашому місті, у своїх домівках, аби нагадати тим, хто проходитиме повз, про пам’ятні події, які відбувалися на Майдані сім років тому у ці зимові дні.Ангели – на сторожі пам’яті. А нам потрібно пам'ятати, розуміти, вшановувати і пишатися простими людьми, які стали ангелами, віддавши своє життя заради майбутнього своєї країни, – такого майбутнього, про яке вони мріяли, якого хотіли для своїх дітей», - зазначають на своїй Фейсбук-сторінці учні та вчителі НВК.

Фото з Фейсбук-сторінки гімназії "Інтелект"

ДОВІДКА. В Україні акція пройде у Києві, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сєвєродонецьку, Авдіївці, Коломиї, Тернополі, Херсоні та ряді інших українських міст. До української акції «Тихі ангели» також доєдналися Австралія, Бельгія (Брюссель), Греція (Атени), Канада, Кіпр (Лімасол, Нікосія), Латвія (Рига), ПАР, США (Баффало, Лос Анжелес), Туреччина (Анкара, Стамбул), Угорщина, Молдова, Польща та інші країни.

Фото з Фейсбук-сторінки Центріухудожньої творчості «Дивосвіт».

«Потрібно пам'ятати, розуміти, вшановувати і пишатися простими людьми, які стали ангелами, віддавши своє життя заради майбутнього своєї країни, – такого майбутнього, про яке вони мріяли, якого хотіли для своїх дітей. У «Дивосвіті» після занять ми робимо паперових янголів. Сьогодні дівчатка зі студії «Viva» зібрались, аби виготовити своїх ангеликів», повідомили у Вишгородському Центрі художньої творчості «Дивосвіт».

Фото з Фейсбук-сторінки Центріухудожньої творчості «Дивосвіт».

7 років тому в цей день 18 лютого сотні людей було поранено і загинуло 22 протестувальника. Серед них – 5 жителів Києва та Київщини. В Україні згадують перших жертв Революції Гідності

Як повідомляв «Погляд», юні броварчани у малюнках вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.