Творіння львівського скульптора розмістили у Китаї
У місті Ченду, встановили відлиті з бронзи пам'ятники «Сильфіда», «Геліос» і «Солар». Їх макети були запропоновані львів'янином, скульптором Володимиром Цісарик. Висота робіт орієнтовно 5 метрів. Скульптури відлиті в ливарному цеху в місті Ченду.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/ebee087bf47d4ad4960fde820e226439.md_.jpg)
«Завдяки робочій групі з питань співробітництва з містами КНР, в 2017 році був підписаний меморандум, який підтверджує побратимство між Львовом і Ченду. Саме завдяки меморандуму для Львова та України в цілому відкрилися нові горизонти і цікаві проекти », - кажуть в управлінні інвестицій і проектів ЛМР.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/b0f4380d854fdca32e600e1385a0bca5.jpg)
Влада міста Ченду вирішила побудувати новий район Тянфу. Він запроектований повністю за новітніми екостандартам, де передбачено дуже багато зелених насаджень, штучні річки і озера. В рамках міжнародної програми міст-побратимів і партнерів міста Ченду в 2018 році були запрошені сорок скульпторів з тридцяти країн світу для того, щоб розробити проекти для художнього наповнення публічного простору нового району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/890_450_5db00c86802be.jpg)
Серед запрошених був і представник делегований від Львова, Володимир Цісарик, Комісія союзу архітекторів міста Ченду вибрала для виконання три його композиції: «Сильфіда», «Геліос» і «Солар».