Творчі колективи міста Бориспіль одночасно виконали Гімн України в аеропорту "Бориспіль"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/01/50865195_2423509134389496_228969890575286272_n-350x219.jpg)
До 180-річниці з дня народження П.П.Чубинського у Міжнародному аеропорту "Бориспіль" творчі колективи міста Бориспіль одночасно виконали Гімн України .
Флешмоб відбувся 27 січня 2019 року.![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/01/50815776_2423509264389483_3973152405897347072_n-350x219.jpg)
Державний Гімн України прозвучав у виконанні творчих колективів міста: "Червоної калини", "Терниці", "Травневих рос", "Оріяни" та заслуженої артистки естради Зої Тимченко.
Вступне слово виголосив композитор, співак, заслужений діяч мистецтв Микола Сікора.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/01/50979314_2210033155912196_3030035505329733632_n-350x220.jpg)