Циркові акробатки з Василькова перемогли на всеукраїнському чемпіонаті
На всеукраїнському чемпіонаті з повітряної акробатики Art Dance and Aerial Championship, що нещодавно проходив у Києві, вихованки народного циркового колективу «Юність» з Василькова серед великої кількості учасників зі всієї України вибороли найвищі нагороди та привезли у Васильків головний приз чемпіонату – повітряне кільце для тренувань.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/IMG_6921-1798x2000.jpeg)
Так, 1 місце виборола Вероніка Гальопа у віковій категорії 6-9 років (професіонали), 2 місце здобула Соломія Чумак у віковій категорії 10-13 років (професіонали).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/IMG_7049.jpeg)
Також тріо вихованок колективу «Юність» Соломія Чумак, Аліна Гордієнко й Анастасія Кубах за номер-шоу «Піратки» здобули 1 місце, найвищі бали від суддів і головний приз чемпіонату – повітряне кільце для тренувань, яке тепер стане в нагоді для подальших тренувань колективу для здобуття майбутніх перемог на змаганнях міжнародного рівня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/IMG_6900-2000x1718.jpeg)
Голова батьківського комітету колективу та мама переможниці Вероніки Гальопи розповіла у коментарі ІА «Погляд», що в умовах карантину було досить складно проводити тренування, які переважно були індивідуальними і проходили вдома.
«За два з половиною місяці карантину наші дівчата втратили форму, тож за два тижня до чемпіонату було непросто її повернути, – зазначила Альона Шаленко. – Але діти дуже старались, і змогли достойно показати себе на чемпіонаті. У майбутньому наш батьківський комітет планує повезти дітей на міжнародні змагання, хоча це дуже складно фінансово, оскільки усі витрати зазвичай лягають на плечі батьків».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/IMG_7068.jpeg)
Раніше ми повідомляли, що юні фастівчани перемогли на кількох мистецьких фестивалях.
Читайте також про митців, яких надихає краса природи Ірпеня: виставка молодих художників із України, Білорусі та Китаю.
Фото надані «Погляду» батьківським комітетом колективу «Юність»