Новини
Головні новини
Ірпінь
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Цукерковий скандал: ірпінська влада покарає винних чи спустить інцидент на гальмах?


Хвилі цукеркового скандалу, що спалахнув у Приірпінні, ще не вгамувалися. Адже ірпінська влада, яка роздала ці солодощі дітям, пообіцяла розібратися у неприємній ситуації.

Ми уже повідомляли, що дошкільнятам Ірпеня, Ворзеля, Коцюбинського та Гостомеля під новорічні свята подарували пакунки із солодощами сумнівної якості.

Кожен такий святковий пакет обійшовся платникам податків у 43 грн. А загалом на новорічні солодощі з ірпінського бюджету витратили понад 150 тис. грн.

Саме якість цукерок обурила місцеву громаду. Тимчасовий очільник Ірпеня Андрій Літвинов пообіцяв розібратися в ситуації.

Мовляв, перевірив особисто, вимагатиме повернути кошти за неякісні подарунки. За ці гроші закуплять нові й роздадуть дітям.

Утворили комісію по вивченню процедури закупівлі згаданих цукерок, після чого буде з’ясовано, чи були зловживання, звіт комісії опублікую 10 січня 2020 року.

На жаль, зазвичай створення різних комісій асоціюється із затягуванням часу, щоб вляглися пристрасті. А потім спустити все на гальмах. Сподіваємося, що не цьому випадку.

Звісно, що людей дивує, чому перед тим, як дарувати солодощі, не перейнялися їх якістю.

Адже наслідком недбалого ставлення до визначених процедур може стати небезпека для здоров’я чи навіть загроза для життя дітей.