Новини
Васильків
Вибори

Ціна підкупу виборців у Василькові зросла до 2000 грн


Якщо на президентських виборах жителям міста Васильків нібито пропонували по 1000 грн за одного з кандидатів, то на парламентських виборах ціна питання зросла. Тепер за один голос обіцяють заплатити 2000 тисячі гривень.

Ціна підкупу виборців у Василькові зросла до 2000 грн

З такими заявами звернулись до поліції правосвідомі громадяни Василькова. За їх словами, невідомі особи пропонували їм грошову винагороду у сумі 2 тисячі гривень за те, щоб вони у день виборів до Верховної ради України проголосували за визначеного кандидата.

Таких заяв працівники Васильківського відділу поліції задокументували 5. За матеріалами перевірки відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні робот на строк до двох років, або обмеження волі на той самий строк.

Загалом упродовж минулої доби поліція Київщини перевірила 20 повідомлень громадян, що стосувались порушення виборчого законодавства. Було складено 3 адміністративних протоколи за розповсюдження друкованої агітації без вихідних даних.

Повідомляє Поліція Київської області