Трійка українських дитячих письменників потрапила до почесного списку с IBBY- 2020
Міжнародна рада з дитячої та підліткової книги (International Board on Books for Young People – IBBY) оприлюднила цьогорічний почесний список IBBY Honour List 2020. До переліку увійшли троє українських митців.
Список формують із письменників, ілюстраторів та перекладачів зі всього світу. Цьогорічний перелік налічує 179 осіб. З українців до нього потрапили: письменник Сашко Дерманський — за книжку «Мері» (А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2018), ілюстраторка Ольга Кузнєцова — «Пір’їнка птаха-мрії» (Авіаз, 2017) та перекладачка Наталя Іваничук — «Антон та інші нещастя» (Видавництво Старого Лева, 2018).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Mery_Dermanskyy.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/anton_ta_inshi_neschastia_0.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/840d4ab5_6fdf_11e8_80fe_000c29ae1566_429b839a_6fe1_11e8_80fe_000c29ae1566.jpg)
З повним почесним цьогорічним списком IBBY можна ознайомитися за посиланням.
IBBY була заснована 1953 року як неприбуткова організація у Швейцарії, метою якої є пропагування книг для дітей. Вона складається із понад 70 національних секцій, у тому числі IBBY Канада, IBBY Ірландія, IBBY Австралія, USBBY (США), Українська секція IBBY та ін.