Новини
Україна
Анонси
Україна-суспільство

Топ-10 YouTube-каналів, які допоможуть підготуватися до ЗНО


Освіта.Ua оприлюднила перелік YouTube-каналів, які містять відеоуроки з різних предметів,  записи вебінарів, подкасти та іншу інформацію, яка стане у пригоді тим, хто готується до складання тестів.

ZNOUA. Тут вміщені відеоуроки, які поділяються на рубрики, найбільші з яких стосуються історії України, англійської мови, української мови та літератури. Є й відеолекції з інших предметів.

EdEra. Ця освітня платформа пропонує безкоштовні курси з підготовки до  тестування. Також платформа має свій власний YouTube канал, де в окремій рубриці «Готуйся до ЗНО з EdEra» викладені відеоуроки з української мови та літератури, англійської мови, історії, математики та біології.

На всі двісті. Відеоуроки для підготовки до ЗНО з української мови розмістила викладач Анна Огойко. Лекції охоплюють кілька рубрик, зокрема, «Типові помилки у творах ЗНО», «Найтиповіші завдання ЗНО», «Проблемні питання української мови», «5 найпроблемніших завдань ЗНО (і як їх робити!)».

Вне школы. На цьому каналі розміщені відеоуроки з різних предметів, а також відеоуроки, у яких розглядаються завдання за попередні роки. Основні рубрики каналу: уроки підготовки до ЗНО, лайфхак_англійська мова, лайфхак_історія України, експрес-підготовка до ЗНО з географії, лайфхак_математика, лайфхак_українська мова та література.

Канал Сергія Ткаченка. Тут розміщені відеоуроки з математики, автор яких - викладач Сергій Ткаченко. Він оригінально на прикладах та з гумором допомагає зрозуміти і вирішити найскладніші задачі та рівняння.

Be Smart / Будь розумним. На власному YouTube каналі онлайн-проєкту Be Smart викладено відеоуроки, які розділені на рубрики за предметами: українська мова та література, історія України, математика, біологія, англійська мова. Окремою рубрикою виокремлено вебінари, на яких розглядаються завдання та надаються рекомендації щодо пробного ЗНО.

На Урок: онлайн-школа. Тут розміщені відеоуроки, записи вебінарів та лайфхаки ЗНО-2020 щодо різних предметів. Окрім того – розгляд завдань ЗНО за попередній рік.

Підготовка до ЗНО. Канал містить відеоуроки з різних навчальних дисциплін. Основні рубрики: «Аудіювання та завдання. Англійська мова ЗНО 2020», «Конспекти українська література ЗНО», «Конспекти історія України ЗНО 2020».

Englishwhoenglish. Канал з відеоуроками, подкастами та порадами щодо складання ЗНО з англійської мови.

YouTube канали РОЗУМСКУЛ. Загалом це ціла серія YouTube каналів, яка стане у пригоді під час підготовки до ЗНО. Кожен з каналів присвячений окремому предмету: математиці, історiї, географії, біології, англійській та українській мовам.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів