Новини
Київщина
Культура
Київщина-суспільство

Топ-10 маршрутів: туристичні перлини Київщини від КОДА

14.12.2020 Кочкина Марина 0

Київська обласна держадміністрація сформувала 10 туристичних маршрутів, до яких увійшли музеї, історичні місця та просто красиві локації області. Кожен з 10 маршрутів охоплює від 8 до 15 локацій, залежно від конкретної місцевості.

фото з відкритих джерел

Про це повідомляє Kyiv.media, посилаючись на пресслужбу установи. Метою КОДА є приваблення внутрішніх та іноземних туристів. Маршрути розробляли в Департаменті економіки та цифровізації у рамках Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Київській області на 2019-2021 роки.

Перелік маршрутів

фото Олександрія дендропарк

Локації Білоцерківського району

Ферма «Бабині кози» — Замкова гора — костел св. Іоана Хрестителя (Будинок камерної та органної музики) — торгова площа міста — дендропарк «Олександрія» — зимовий палац Браницьких — катання на повітряних кулях «Олександрійська феєрія» — ферма «Мисливці на равликів» — підвісний міст у селі Чмирівка — стара ГЕС (Щербаки) — казковий яр у Васильківському районі.

фото Національний парк Межигір’я 

Локації Вишгородщини

Вишгора — храм святих Бориса і Гліба — Музей гончарства — набережна «Чайка» — екскурсія на теплоході «Резон» — пішохідна екскурсія «Межигір’я» — прогулянка на яхтах — мисливське угіддя Сухолуччя — відпочинок в «Event park» — зоопарк «12 місяців».

фото Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник

Локації Чорнобильської зони

КПП Дитятки — дитячий садок — енергоблок — Рудий ліс — стелла у Прип’яті — парк атракціонів — музей Техніки під відкритим небом — станція «Дуга» — пам’ятник пожежникам — музей міста Славутич — Парк Славутич — квартали міста Славутич — стелла Славутича — центральна площа — пам’ятник Чорнобильцям.

фото з відкритих джерел

Локації Києво-Святошинського району

Центральна площа у Бобриці — парк Скульптур у Бобриці — тепличний комплекс у Бобриці — кінний клуб у Бобриці — «Victoria Film Studios» у Гурівщині — Музей-магазин скульптур в Гурівщині — етно-комплекс «Українське село» — тепличний комплекс «Українське село» — долина страусів в Ясногородці — виноробня «WINEIDEA» в Ясногородці — прогулянка у «Добропарк».

Локації Фастівського району

Маєток Хоєцьких — Широка криниця — Фастівська дамба — дендропарк «Молодіжний» — Музей на колесах — костел Воздвиження — курган Переп’ят — пам’ятник Танку — меморіал мамонту — Урочище доброго дуба — церква — ДОТи 179+180.

Локації біля Переяслава-Хмельницького

Пішохідна екскурсія містом — туристичний інфоцентр — віртуальна екскурсія містом — екскурсія на яхтах — покинута Церква — Музей архітектури і побуту під відкритим небом — Музей космосу — Музей історії православної церкви — музей-діорама «Битва за Дніпро» — Меморіальний музей архітектури — Музей кобзарського мистецтва.

фото Alexandr Mirne

Локації Баришівського району

Музей Тараса Шевченка у Баришівці — меморіал Баришівський Котел — пам’ятник Танку у Березані — курган Розрита могила у Березані — пам’ятник бронепоїздам у Березані — музей «Флігель Тараса Шевченка» — собор Розумовського (Яготин) — Яготинський парк — картинна галерея – озеро Супій — Згурівський парк — музей-садиба Катерини Білокур у Богданівці.

фото Ферма Кийлівська Асканія

Локації Броварського та Бориспільського районів

Бананова ферма у Рожнах — музей та завод Coca-Cola у Великій Димерці — резиденція Залісся — Чубинська Страусина ферма — хутір Чубинського — церква Покрови Божої матері в Сулимівці — Сулимівський парк — Кийлівська асканія — Бориспільській парк — Історичний музей.

Агнесса Бурлакова

Локації Богуславщини

Історична екскурсія старим містом у Богуславі — музей історії Богуславщини — музей Валентини Ткач — музей Марко Вовчок — гора Тотоха — іммерсивна екскурсія Маруся Чурай — гранітне оголення — музична екскурсія «Правдиві бубни».

глиняний кар’єр в Обухові фото Погляд

Локації Обухівського району

Трипільський парк у Ржищеві — екскурсія до Затопленої церкви у Ржищеві — музей козацтва у Трипіллі — глиняний кар’єр в Обухові — музей-садиба Малишка в Обухові — монастир в Обухові — «Обухіввторресурс» в Обухові — Золотий мандарин в Обухові — Юстіна в Дерев’яній — парк «Київська Русь».

Парк Київська Русь, село Копачів Обухівський район фото Погляд

Раніше «Погляд» повідомляв, що в Обухові пройшла ознайомлювальна зустріч щодо розвитку галузі культурного відпочинку.

Читайте також про те, що в Обухові створили ландшафтний заказник «Гора Педина».

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал  «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.