#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Токіо може дозволити одностатеві шлюби

09.12.2021 0
Реалізувати задумане планують вже в наступному році.

Токіо може дозволити одностатеві шлюби - зображення

Токійський столичний уряд з квітня 2022 року дозволить одностатеві шлюби в столиці Японії, повідомляє CNN із посиланням на заяву губернатора Токіо Юріко Койке.

Таке рішення в 14-мільйонному місті вирішили прийняти, після того, як до такого кроку одноголосно закликали місцеву владу на місцевих зборах.

До слова, окремі муніципалітети вже визнали «одностатеве партнерство», в яких є ті ж самі права, що й в одружених гетеросексуальних пар.

За словами, губернатора Токіо, дозвіл на укладання одностатевих шлюбів поліпшить в місті розуміння сексуальної різноманітності, а також зменшить проблеми, з якими стикається ЛГБТ-спільнота.

Нагадаємо, в Німеччині обрали нового канцлера замість, а в Швейцарії дозволили капсулу для евтаназії.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.