#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Тайфун на Філіппінах: кількість загиблих сягнула 375

21.12.2021
Проте й ця цифра може бути не остаточною.

Тайфун на Філіппінах: кількість загиблих сягнула 375 - зображення
Фото: CNN

Внаслідок тайфуну на Філіппінах загинули 375 людей. Також, як повідомляє The Guardian, ще близько 500 людей отримали різні травми, 56 – вважаються зниклими безвісти.

За словами рятувальників, кількість жертв може збільшитися, оскільки встановити контакт вдалося не з усіма населеними пунктами – у деяких із них відсутній мобільний зв'язок та електрика.

Наразі над відновленням ліній електропередач працюють аварійні бригади у 227 містах.

Як писав «Погляд», напередодні повідомлялося про понад 200 загиблих. Тайфун, який супроводжується зливами, обрушився на Філіппіни 16 грудня і став найпотужнішим тайфуном 2021 року.

Нагадаємо, в Японіїї майже 30 людей загинули через пожежу в багатоповерховій торгово-офісній будівлі. Там полум'я заблокувало людей у пастці. Правоохоронці припускають, що причиною пожежі міг стати підпал.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.