#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
За кордоном

На Філіппінах тайфун «Рай» забрав життя понад 200 людей (ВІДЕО)

20.12.2021
Ще 239 осіб отримали поранення, а 52 – вважаються зниклими безвісти.

Щонайменше 208 людей загинули через наслідки тайфуну «Рай» на Філіппінах. Про це повідомляє RFI з посиланням на місцеву поліцію.

За даними міжнародного французького радіо, поранення отримали 239 людей, ще 52 вважаються зниклими безвісти. «Рай» став одним із найбільш смертоносних тайфунів, які обрушилися на країну за останні роки.

Ще до удару влада філіппінського регіону евакуювала понад 82 тис. людей, розмістивши їх у 274 евакуаційних центрах у різних провінціях країни.

«Рай» – 22-й тайфун цього сезону – сформувався в західній частині Тихого океану. Тайфун, який супроводжується зливами, обрушився на Філіппіни 16 грудня і став найпотужнішим тайфуном 2021 року. За даними Національного центру гідрометеорологічного прогнозування В'єтнаму, епіцентр тайфуну рухається в бік провінції Біньдінь.

Нагадаємо, в Японіїї майже 30 людей загинули через пожежу в багатоповерховій торгово-офісній будівлі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.