#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Культура
Київщина-суспільство
Київ

«Танці на Театральній»: бронзова міні-скульптура прикрасила київську підземку

01.10.2020 0 Кочкина Марина 0

1 жовтня у столичному метрополітені, на переході станції «Театральна», відкрили бронзову міні-скульптуру. Це вже 27 скульптура проєкту «Шукай!».

Про відкриття мініатюрної скульптури на своїй сторінці повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Бронзовий експонат, створений скульптором Юрієм Білявським, має назву «Танці на Театральній». Він присвячений людям поважного віку, які зберігають радість життя. Захід відбувся за участю і самої авторки проєкту «Шукай!» - Юлії Бевзенко.

«Ця скульптура присвячена людям, які вже більше 30 років приходять сюди і стирають межі у понятті «вік» та дозволять собі – танцювати так, як хочеться. Київський метрополітен підтримує традиції міста. Нам приємно бути партнерами створення нової туристичної локації, і ми дякуємо проєкту за розвиток туристичної привабливості столиці. Переконаний, що наші пасажири із задоволенням долучаються до ваших екскурсій і шукають такі скульптурки по Києву, а після екскурсії вони завжди знаходять метрополітен», - поділився Віктор Брагінський.

Раніше «Погляд» повідомляв про присвячену Булгакову міні-скульптуру, що прикрасила столичну Воздвиженку.

Читайте також про нову скульптуру столичного метрополітену у вигляді медузи, що впала.