Новини
Україна
Суспільство
Здоров'я

Таксі для донора – стартував всеукраїнський проєкт


Як «Погляд» писав раніше, через запровадження карантину в Україні виникла критична нестача донорської крові. Донори не можуть здати кров через те, що робота громадського транспорту фактично паралізована. Однак донорська кров вкрай потрібна наразі для 300 тисяч українців, які щодня потребують допомоги. Поки карантин триває – запаси донорської крові стрімко скорочуються.

Допомогти в цій ситуації взялась фундація Варто жити, яка спільно з ДонорUA терміново запустили послугу #таксідлядонора.

Проєкт #таксідлядонора дає можливість донору запланувати свій персональний візит в Центр крові, замовивши безкоштовне таксі. До проекту також долучилися онлайн-сервіс Uklon та Мережа АЗК «WOG».

Послуга #таксідлядонора вже доступна в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Полтаві, Дніпрі і Запоріжжі. Для цього онлайн-сервіс Uklon виділив 20 тисяч безкоштовних поїздок для донорів.

Щоб закрити потреби донорської крові у ще 16 містах, фундація Варто жити спільно з ДонорUA запускають велику краудфандингову кампанію, мета якої – зібрати 2 млн грн на таксі для донорів у шістнадцяти містах: Суми, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Вінниця, Чернігів, Миколаїв, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Тернопіль, Маріуполь, Рівне, Ужгород, Біла Церква, Херсон, Кропивницький.

Допомогти може кожен бажаючий з будь-якої точки світу за посиланням

Щоб стати донором і скористатись послугою #таксідлядонора, перейдіть за посиланням та дотримуйтесь простої інструкції.