#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Події

Священнослужителі спростували міф, що купання в ополонці на Водохреще "змиває гріхи"

18.01.2022
В Церкві жодного припису для звершення занурення у зимову воду немає і ніколи не було.

Священнослужителі спростували міф, що купання в ополонці на Водохреще

Про це заявили на Facebook-сторінці Православної Церкви України. Священослужителі запевняють, що традиція купання в ополонці на Водохреще не має нічого спільного зі "змиванням гріхів", отриманням особливого Божого благословіння чи духовного очищення.

"Як грішні люди можуть "наслідувати" Ісуса Христа, купаючись взимку у водоймах? З якою метою і як саме "наслідують"? При цьому не соромлячись оголювати напоказ власне тіло, "підігріватися" спиртними напоями, не стримуватися у лайці під час фізичних відчуттів через занурення у крижану воду. І чомусь "обов’язково треба" зануритися тричі і перехреститися перед зануренням… Вода в річці Йордан в цю пору року сягає 12–16° тепла, вона не є крижаною, такою, що провокує стрес для організму. Купатися в ополонці не підготовленим для цього людям – це ризикувати своїм здоров’ям і життям, а значить – нехтувати даром Божим".

Православна Церква України

Також священнослужителі нагадали, що гріх – це не зовнішня проблема, а хвороба душі, яку, щоб вилікувати, потрібно спочатку виявити, покаятись та змінитися.

Нагадаємо, на Водохреще рятувальники чергуватимуть біля місць для купань на Київщині.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.