#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Суспільство
Київщина-суспільство

Суд закрив школу на Переяславщині

10.02.2021 Оксана Кириленко 0

Циблівська ЗОШ зачинена через недоліки протипожежної системи.

Фото: Google Maps

Школа працює в дистанційному режимі.

Про це повідомили в Переяслав Сіті.

«На виконання рішення Київського окружного адміністративного суду, 09.02.2021 року - Переяслав- Хмельницьким міськрайонним відділом державної виконавчої служби виконане рішення суду, а саме зупинено експлуатацію Циблівської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів, до повного усунення недоліків протипожежної системи», - йдеться в повідомленні.

Фото: Переяслав Сіті

Школу закрили через: необроблення дерев’яних конструкцій вогнезахистом, встановлення електровиробів на горючі основи, з’єднання електричних кабелів і проводів в будівлі за допомогою скруток, експлуатація в будівлі кабелів і проводів з пошкодженою або такою, що в процесі експлуатації втратила захисні властивості, ізоляцією, влаштування тимчасових електромереж, зберігання горючих матеріалів на відстані менше одного метра від кабелів та ізольованих проводів, користування пошкодженими електророзетками, використання саморобних подовжувачів. 

Відомо, що Циблівська ОТГ ініціювала повторну перевірку закладу. Інспектори Головного управління ДСНС у Київській області під час неї виявили кілька недоліків, найсуттєвіші з яких – неукладений договір на експуатацію сигналізації та не досить якісний люк на горищі. При цьому свою роботу виконував і міськрайонний відділ державної виконавчої служби: 9 лютого зачинив заклад до моменту усунення всіх приписів рятувальників.

Нещодавно ми повідомляли, що в Переяславі через ожеледицю травмувалися 19 людей за один день.

Також читайте, як Бориспіль та Переяслав ділять 30 млн залишків районного бюджету.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.