Україна
Політика

Суд заборонив Комуністичну партію України

05.07.2022
В Україні заборонено діяльність понад десяти проросійських партій.

Суд заборонив Комуністичну партію України - зображення

5 липня колегія суддів восьмого апеляційного адміністративного суду завершила розгляд справи, щодо заборони Комуністичної партії України. Про це повідомляє пресслужба суду, зазначивши, що розгляд справи закінчився ухвалою даного рішення.

"Інформуємо, що судом задоволені позовні вимоги Міністерства юстиції України: заборонено діяльність Комуністичної партії України; майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних організацій та інших структурних утворень передано у власність держави", –

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Також зазначається, що повний текст рішення в справі про заборону політичної партії буде оприлюднено згодом на офіційних сайтах Міністерства юстиції України і Верховної Ради України.

До слова, в Україні заборонено діяльність понад десяти проросійських партій, зокрема, ОПЗЖ, "Опозиційний блок", "Соціалісти", "Наші", "Держава", "Блок Володимира Сальдо", "Партія справедливості та розвитку", "Соціалістична партія України", "Ліва опозиція", "Союз лівих сил" і "Партія Шарія".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.