Студентка з Переяслава виборола «золото» на чемпіонаті України з армспорту

Чемпіонат відбувся 1-5 квітня у місті Полтава.

Фото із Facebook

У ньому взяли участь понад 500 учасників зі всіх областей.

Як повідомляє Інформатор Переяслав, студентка переяславського університету Олеся Бессальнова виборола два «золота».

Олеся розповідає: «Золото” на ліву руку виборола 2 квітня, а на праву — 3 квітня. Моя особиста вагова категорія не змінилась: як була 60 кг, так і лишилась. Однак у 60 кг було лише три спортсменки, тому домовились об’єднати та зробити категорію 65 кг. Емоції від змагань отримала позитивні, адже це перший чемпіонат України, з якого я привезла “золото” на обидві руки. Хоча суперниці були справді сильні».

Також двоє студентів Університету Григорія Сковороди вибороли нагороди на чемпіонаті України з греко-римської боротьби.

Чемпіонат України з греко-римської боротьби, який тривав з 30 березня по 01 квітня 2021 року у Сумах, був відбірковим на чемпіонат Європи.

У командному заліку Київська область посіла І місце:

• студент 2 курсу чемпіон світу серед кадетів у 2019 році Микита Алексеєв здобув срібну нагороду у ваговій категорій у 82 кг;
  • магістр першого року навчання Сергій Грушин  бронзову нагороду у ваговій категорій 67 кг;
  • за крок до п’єдесталу зупинився студент 3 курсу Рустам Гербич у ваговій категорій 60 кг;
  • студент 2 курсу Максим Аветисян у ваговій категорій 87 кг у підсумку посів V місце.

«Погляд» повідомляв про перемоги бориспільських спортсменів на чемпіонатах України.

«Погляд» розповідав, що у Києві відбудеться антисміттєвий забіг.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.