Новини
Культура
Новини Кіно

«Стоп-Земля»: український фільм покажуть на кінофестивалі у Нью-Йорку


Повнометражний ігровий дебют "Стоп- Земля" режисерки Катерини Горностай відібрано до програми фестивалю New Directors/New Films в США.

фото ДержКіно України

Стрічка "Стоп-Земля" є суто українським виробництвом компанії ESSE Production House, підтриманим Державним агентством України з питань кіно та Українським культурним фондом, повідомляє ДержКіно України. Продюсери фільму – Віталій Шереметьєв, Віка Хоменко, Наталія Лібет, Ольга Бесхмельниціна.

фото ДержКіно України

Цього року цей фестиваль New Directors/New Films святкує свій 50-річний ювілей. Сам захід створили з метою показати глядачам Нью-Йорка найкращі роботи молодих режисерів. За час свого існування фестиваль відзначив багатьох кінематографістів, які представляють сьогодення та передбачають майбутнє, а їхня зухвала робота виходить за рамки – Педро Альмодовар, Спайк Лі, Міхаель Ханеке, Вонг Кар Вай, Гільєрмо дель Торо, Лука Гуаданьїно, Крістофер Нолан, Вім Вендерс.

Міжнародну промоцію українському фільму підтримав Ukrainian Institute - Український інститут. Берлінська компанія Pluto Film отримала права на міжнародні продажі. Altered Innocence отримала права на дистрибуцію у США.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що український мультфільм покажуть у Загребі на Всесвітньому фестивалі анімаційних фільмів. Також ми писали про український мультфільм, який покажуть на кінофестивалі у Фінляндії.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.