#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київ
Економіка

Столичні медики в грудні отримають премії

07.12.2021 9
Виплата матеріальної допомоги у розмірі від 6 до 10 тисяч гривень передбачена для лікарів як вторинної, так і первинної ланки.

Столичні медики в грудні отримають премії - зображення
Фото: pixabay

Відповідний проєкт рішення подав до Київради міський голова Києва Віталій Кличко, повідомляє пресслужба.

"Саме медики сьогодні рятують здоров’я і життя киян, відбивають атаки коронавірусу хвиля за хвилею. Місто знайшло можливість виділити з бюджету додаткові кошти, щоб підтримати столичних медпрацівників", 一 зазначив Кличко.

Згідно з повідомленням Київської міськради, столичним медикам у грудні 2021 року виплатять премії.

Лікарі отримають по 10 000 гривень, середній медичний персонал – по 8 000 гривень, а молодший медперсонал – по 6 000 гривень.

Зазначається, що місто знайшло можливість виділити з бюджету додаткові кошти, щоб підтримати столичних медпрацівників в умовах пандемії COVID-19.

Як повідомлялося раніше, на розвиток медичної сфери Київської області виділять понад 10 млн грн. Відповідний проєкт рішення підтримали депутати Київської обласної ради.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.