Події
Київ

Столична ексчиновниця вкрала у держави понад пів мільйона гривень

Слідчі Нацполіції повідомили про підозру ексначальниці одного з управлінь Святошинської райдержадміністрації Києва у привласненні понад 500 тисяч гривень бюджетних коштів.

Столична ексчиновниця вкрала у держави понад пів мільйона гривень - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Зазначається, що колишня посадовиця одного з управлінь Святошинської районної державної адміністрації у Києві укладала фіктивні договори на закупівлю соціальних послуг для населення, у тому числі  для людей з інвалідністю. 

Протягом двох років підробляла документи щодо закупівлі адміністрацією соціальних послуг. Фіктивні договори укладалися з підставними особами, вони відкривали рахунки в банках та передавали фігурантці доступ до них.

Столична ексчиновниця вкрала у держави понад пів мільйона гривень - зображення
Фото: Нацполіція

При цьому, фактично роботи із соціальних послуг для населення виконували штатні працівники районної адміністрації. Таким чином, фігурантка привласнила понад 500 тис. грн із державного бюджету.

Як пояснили в МВС, йдеться про здійснення соціального супроводу осіб з інвалідністю на соціальному транспорті, вилучення засобів реабілітації у померлих осіб з інвалідністю, послуги діловодства, формування та оформлення номенклатурних справ, логістику внутрішньої документації.

Як повідомлялося раніше, посадовці райдержадміністрації у Баришівці, що на Броварщині, віддали приміщення закладу позашкільної освіти під комп'ютерний клуб.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.