Новини
Бровари

Ігри замість уроків: на Броварщині чиновники віддали приміщення школи під клуб


Посадовці райдержадміністрації віддали приміщення закладу позашкільної освіти під комп'ютерний клуб.

Пресслужба Броварської окружної прокуратури повідомила, що закладу позашкільної освіти у Баришівці повернули приміщення. Зазначається, що приміщення, площею у майже 200 кв. м і вартістю понад 800 тисяч гривень, чиновники особи відділу освіти Баришівської районної державної адміністрації надали підприємцю в оренду.

Бізнесмен відкрив у будівлі школи комп'ютерний клуб, що суперечить вимогам законодавства про використання майна закладів освіти та за освітнім призначенням і порушує права дітей.

Після цього прокуратура звернулася до Господарського суду Київської області з позовною заявою про звільнення приміщення та повернення майна навчального закладу відділу освіти Баришівської РДА. Суд задовольнив позов.

Проте підприємець, який незаконно «окупував» приміщення, понад 3 роки відмовлявся виконувати рішення суду.

Наразі прокуратура домоглася реального виконання судового рішення та звільнення приміщення.

Як повідомлялося раніше, прокурори звернулися до слідчого судді Ірпінського міського суду Київської області з клопотанням про накладення арешту на земельну ділянку колишнього табору «Восток» з метою попередження її відчуження, переоформлення, поділу, об’єднання та здійснення дій щодо забудови.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.